Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
simmering do lagow
Autor Wiadomość
Benzynka Offline
Junior
*

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX - R 750 96r
Z: Nowa Sól
simmering do lagow
Witam

Orientuje sie moze ktos gdzie dostane simmering do lagow ?jaki to koszt i czy odrazu wymienic olej w lagach,jak tak to na jaki ?
96r[/b]
25-03-13 18:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michals222 Offline
Junior
*

Liczba postów: 24
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 750 SRAD
Z: Siedlce
RE: simmering do lagow
ja na przykład kupilem w Intercars'ie bez problemu mieli na półce kosztowal komplet chyba ze 35 zł intercars jest chyba w każdym większym mieście. Olej ? Możesz wlać ten co do silnika generalnie im rzadszy tym bardziej miękkie zawieszenie. Polecam 10W naprawde jest ok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-13 06:58 AM przez michals222.)
26-03-13 06:52 AM
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 1
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
Ja kupiłem w tamtym roku takie uszczelniacze http://allegro.pl/uszczelniacze-lag-suzu...55905.html i spisują się bardzo dobrze
A olej do lag taki (na tej aukcji dostepny od razu z uszczelniaczami) http://allegro.pl/uszczelniacze-lag-olej...59148.html
Generalnie ja uważam,że jak zmieniam uszczelniacze to od razu olej w lagach,żeby wszystko było świeże.

Team Jungle
3/4 FAN :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-13 15:02 PM przez SiwyDym.)
26-03-13 15:01 PM
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
Wymieniaj od razu olej, ceny oleju od 30 do 55zł i nie lej czasem oleju od silnika jak tu kolega wyżej ci zasugerował, tylko olej do zawieszenia "fork oil" do srada wchodzi przynajmniej do 600 510ml do 1 lagi jak dobrze pamiętam, ale sprawdź dla pewności w serwisówce. Jesli będziesz kupował uszczelniacze to koniecznie w sklepie związanym z motoryzacją, taki który ma 2 sprężynki , bo można kupić też w sklepach z łożyskami ale mają 1 sprężynkę i nie będą trzymać tak jak te z 2.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
26-03-13 15:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS