Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
Interkom
Autor Wiadomość
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 1
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
Interkom
Witam
Od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem interkomu,bo jak latam z kobietą dłuższe trasy to wkurza trochę,że nie mozna się odezwać normalnie do siebie.
I tu moje pytanie czy ktoś posiada lub miał styczność z czymś takim i co może polecić i jak to ewentualnie spisuje się z kaskiem integralnym bo dużo modeli które widziałem spisywały się tylko w kaskach szczękowych.
Wiem,że są modele bezprzewodowe i opisy takich modeli wchodziły by w moje zaineresowanie bo kto chce się plątać w kablach podczas trasy Big Grin

Team Jungle
3/4 FAN :D
02-04-13 22:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: Interkom
Mogę Ci sprowadzić jeśli chcesz
[Obrazek: intercom.jpg]

Poniżej opis co do ceny to tanie to nie jest
Ten system pozwala na łatwe komunikacji dwukierunkowej pomiędzy motocyklisty i pasażera. Regulacja głośności. Podłączenie dla zewnętrznego źródła dźwięku (odtwarzacz CD, walkman, ...). Jasna komunikacja, nawet przy dużych prędkościach. Ten wysokiej jakości system intercom jest wszechstronny i lekki i jest to najbardziej zaawansowany projekt w swojej kategorii.

Specyfikacja:

źródło zasilania: 2 x 1.5V baterie AAA (nie w zestawie).
pobór prądu: w użyciu: max 30mA. / Czuwania: 8mA
Stosunek S / N: więcej niż 60 dB
temperatura pracy: -20 ° C do 50 ° C
moc znamionowa: 150mW
Pasmo przenoszenia: 50-20,000 Hz ± 3dB
obwód wejściowy: 62dB ± 1dB (1,5 niesymetryczne)
Obwód wyjściowy: 32ohm 150mW, 84dB ± 3dB
wymiary: 63 x 56 x 25mm
wymiary (słuchawki + mikrofon): 78 x 55 x 22mm
waga: 40g

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
02-04-13 23:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

Dzięki za propozycje dziki,ale to chyba nie jest bezprzewodowy interkom?choć fajna zabawka widziałem podobne na allegro za 40zł ale tylko budową sa podobne ten widać solidniejszy.napisz mi na pw ile za to jakby co

Team Jungle
03-04-13 11:36 AM
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
wiesz co faktycznie przewodowy chyba, nie zwróciłem na to uwagi, to cena jest zbyt wygórowana choć jest to na pewno solidnej firmy, miałem też takie jak na aukcji , którą podawałeś ale się wycofali z tego.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
03-04-13 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

No tamten to była pewnie tańsza kopia tego modelu(może z na gorszych podzespołach) który podałeś dziki,bo wizualnie to identyki hehe

Team Jungle
03-04-13 13:03 PM
michals222 Offline
Junior
*

Liczba postów: 24
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 750 SRAD
Z: Siedlce
Jeśli grzebiesz się trochę w elektonice to można stworzyć samemu koszt 2 sztuk bezprzewodowych to okolo 200 zł za wszystkie elementy jest na stronie ATV opłytka z dokładnym opisem montażu wszystkie graty też mają bo jestem na etapie produkcji czegoś takiego można na stałe w kasku zamontowwać bo jest dośc małe i zasilanie tylko 3v
03-04-13 15:53 PM
SiwyDym Offline
Member
**

(03-04-13 15:53 PM)michals222 napisał(a):  Jeśli grzebiesz się trochę w elektonice to można stworzyć samemu koszt 2 sztuk bezprzewodowych to okolo 200 zł za wszystkie elementy jest na stronie ATV opłytka z dokładnym opisem montażu wszystkie graty też mają bo jestem na etapie produkcji czegoś takiego można na stałe w kasku zamontowwać bo jest dośc małe i zasilanie tylko 3v

No dla mnie elektronika to czarna magia.Jak zmontujesz to wrzuć jakies foto jak to wygląda i opisz jak wyrażna jest rozmowa itp

Team Jungle
04-04-13 00:37 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS