Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
Nasze obuwie
Autor Wiadomość
morfeusz76 Offline
Member
**

Liczba postów: 84
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSXR 600 K1
Z: Helmond
Smile Nasze obuwie
Siemanko.

O kombikach jest, o kaskach też a i temat rękawic również się pojawił to może czas na nie mniej ważną cześć naszej motocyklowej garderoby czyli buty. Jakie posiadacie i jakie byście szczególnie polecaliSmile, bądź jakie byście odradzaliSmile

Grupa krwi Pb98;)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-13 12:57 PM przez morfeusz76.)
24-04-13 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: Nasze obuwie
Ja używam drugi sezon butów Gaerne jedyna wada jaką zauważyłem jest to że są dość wąskie i prawy ciśnie w palcach trochę. Jeśli więc ktoś ma szeroką stopę to chyba musi szukać czegoś innego, poza tym polecam.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
25-04-13 09:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
morfeusz76 Offline
Member
**

Liczba postów: 84
Moto: Suzuki GSXR 600 K1
Z: Helmond
Apropos szerokich stópSmile Własnie przez to że mam szerokie stopy nie mogłem zakupić ani alpinek ani sidi bo cholernie cisły z boków. Kupiłem Held'a i są jak pantofelki, naprawdę polecam...

Grupa krwi Pb98;)
25-04-13 13:43 PM
Szyba Offline
Junior
*

Liczba postów: 2
Moto: R1 rn09
Z: Radzionków - ŚLĄSK
co do butów to tak w tym roku zostałem Bez ponieważ mam małą stopę 41 i grube łydki które jeszcze bardziej się rozbudowały ;P i buta nie potrafiłem zamknąć i też przez to nienaturalnie się układały i cisnęły w kostkę miałem NITRO NB 101 (r41) ogólnie to mogę polecić, a teraz od pewnego czasu jeżdżę oglądam mierzę bo chciałbym kupić jakieś w których dobrze się czuję i powiem wam że na razie z alpinestars pasują mi tylko supertech i to w rozmiarze 42 ale po ściągnięciu mocno skarpety i ściągnięciu buta w łydce nie czuć że są o rozmiar za duże i są wygodne. Kolejnymi butami są sidi vertigo (regulacja łydki) i vortice (regulacje w kilku miejscach) również rozmiar 42 z tym że jest on dobry, buty leżą dobrze i jest OK ale vortice są o dużo dużo lepsze pościągane do nogi dają wrażenie jakby były robione na wymiar. Na motobazarze mierzyłem inne innych firm ale problemy takie że zamka do końca nie mogłem spiąć a kiedy już udało się to ze spodniami w bucie nie można było cholewki spiąć. Jeszcze będę oglądać Dainese TORQUE RS OUT roz.42 bo już mierzyłem 41 i wiem że nie dopnę zamka i jeszcze trzeba by przemyśleć Dainese ST. AXIAL PRO IN http://kombinezon.pl/dainese-st-axial-pr...-1122.html w których cholewka idzie pod kombinezon Wink
19-04-14 15:04 PM
al91 Offline
Junior
*

Liczba postów: 4
Moto: GSX-R 600 Suzi Qń
Z: Pzn
Ja mam Vanucci RV4. Jest regulacja łydki, więc dla Pana wyżej może byłby to dobry model? Smile wloty powietrza, które bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, nawet chodzi się w nich spoko, bo mają system, który ułatwia zginanie stopy w kostce, ale piszczy to jak głupie Big Grin ocieranie plastiku o skórę, ehhh... Ale butki wygodne Smile

tylko GSX-R
i żadnej chińszczyzny
:heart: Poznań
17-07-14 07:45 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS