Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
Gsx-R srad 600
Autor Wiadomość
Fanatyczny Offline
Junior
*

Liczba postów: 31
Reputacja: 0
Moto: Gsx-R Srad 750
Z: mrągowo
Gsx-R srad 600
Witam , mój kolega ma problem i dlatego pisze do was bo nie wiem co ma zrobić a prosi o pomoc ;/

Oddał Srada do mechanika bo miał strasznie duży wyciek oleju ,brak swiateł . i miał zrobić lekkie regulacje gazników

Mechanik trzyma ponad miesiąc Motocykl i tak : Zrobił swiatła,Zrobił wyciek Lecz motor jak wcześniej na kołach przyjechał tak teraz nie chce ani odpalic a jak odpali to zaraz gaśnie mechanik niby robi a robota ciągle stoi tak od 2 tyg . Chce zabrać motor lecz on chce 1200zł za całą robote "Silnik musiał rozebrać w częsci" Lecz jak kumpel przyjechał tym motorem a teraz nie da rady go odpalic ani nic a on nic z tym nie robi bo nie wie? Co ma zrobić?
18-05-13 16:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: Gsx-R srad 600
Czasem najbardziej prymitywne metody są najprostrze, wziąc bejsbola i przyj..ć .
A tak poważnie to ja dałbym temu pseudo mechanikowi 2 dnie na zrobienie maszyny, jeśli nie to zabieram sprzęta i już.
a tak od strony prawnej to z tego co się orientuję to taki mechanik , blacharz czy inny "spec" nie ma prawa zatrzymywać pojazdu jako zabezpieczenie zapłaty. Trzeba tylko zorientować się dokładnie i już.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
20-05-13 21:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS