Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
jakie zaciski?
Autor Wiadomość
swiety28 Offline
Junior
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Moto: suzuki gsxr 1000 k1
Z: zamosc
jakie zaciski?
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam!!!!. Mam pytanie posiadam gsxr 1000 k1 w ktorym zamontowane sa zaciski przednie 4 tloczkowe bez blaszek podtrzymujacych klocki nie wiem co bylo powodem wymiany zaciskow poprzedneigo wlasciciela !(moto sprowadzone z wloch) chcialem kupic orginalne 6 tloczkowe zlote ale niestety nei moge nigdzie kupic czy ktos moze odpowiedziec na pytanie jaka jest roznica pomiedzy tymi zaciskami i czy ewentualnie moglbym zamocowac jakies inne lepsze zaciski?
15-12-13 19:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suzukibulika Offline
Member
**

Liczba postów: 181
Reputacja: 2
Moto: Obecnie nic:(
Z: Kochanowice
RE: jakie zaciski?
http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-gsxr-1000...51015.html

tu masz na części.
hmm nie jestem expertem. ktoś zmieniał ci na 4 tłoczkowe?? tak go kupiłeś dawno? jak lagi wyglądają?
16-12-13 00:59 AM
swiety28 Offline
Junior
*

Liczba postów: 4
Moto: suzuki gsxr 1000 k1
Z: zamosc
siemanko lagi sa zlote kupilem go 3 sezony temu naprawde jest w super stanie wizualnym i technicznym tylko te hamulce z przodu sa 4 tloczkowe

nie ejstem pewny ale wydaje mi sie ze hamulce zostaly zamontowane z 750tki mocowania zaciskow podejda z 750tki do 1000
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-13 10:27 AM przez swiety28.)
16-12-13 10:18 AM
suzukibulika Offline
Member
**

Liczba postów: 181
Reputacja: 2
Moto: Obecnie nic:(
Z: Kochanowice
nie jestem pewny ale będą pasowały, a lagi to mi chodziło czy nie były tez wymieniane? pompa hamulcowa seryjna?
17-12-13 18:51 PM
Katanos Offline
Junior
*

Liczba postów: 6
Moto: Suzuki GSX-R 750 SRAD 99'
Z: Góra Kalwaria
może poprzedni właściciel poleciał na "ryj" kilka razy i stwierdził że są za mocne? albo nie umiał ich dozować? z zasady im więcej tłoczków tym równomierniej rozłożone siły ściskające i tym pewniejszy chwyt na tarczy. Reasumując .... mocniej naciśniesz i koło staje. Z drugiej strony przy 4 tłoczkowym też na braki w hamowaniu nie można narzekać. Dziwna sprawa - włosi też są dziwni
18-12-13 21:12 PM
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
Jesli jeździsz tak już 3 sezony i nie przeszkadza Ci to a hamuje dobrze to nie zastanawiałbym się czy jest to 4 czy 6 tłoczkowy zacisk

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
22-12-13 22:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS