Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
Plusy i minusy kombinezonów
Autor Wiadomość
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 1
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
Plusy i minusy kombinezonów
Witam opisujmy tu nasze kombi jaka firma i co w nich cenimy,na co zwracać uwage przy zakupie,lub podczas użytkowania.Może pomoże zawsze jak ktoś będzie szukał czegoś pod dla siebie lub dziewczyny

Ja mam dwucześciowe kombi berika jaki model nie wiem.. troche zmęczone już ale takie odkupiłem na początek.Wygodny kombi z dobrymi ochraniaczami w nogach i rękach,mozna je wyjąć jak sie myje strój plus stałe slidery w kolanach.Skóra dobrej jakości,acz kolwiek jak zaniedbamy jej pielęgnacje ma tendencję do peknięć.Suwaki mocne dobre ale za sztywne i kurtka dziwnie sie fałduje w okolicy brzucha lecz można to przeżyć :)Garb i usztywnione lekko plecy,ale mozna też żółwik na plecy założyć dla dodatkowej ochrony i śmiało się mieszcze w nim.To tyle jak na razie co zauważyłem.
Może ktoś posiada kombi Vanucci bo interesuje mnie opinia o tym kombi dowolny model skórzany prosze o opinie pozdro

Team Jungle
3/4 FAN :D
06-03-13 20:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: Plusy i minusy kombinezonów
co to znaczy stałe slidery ? tzn że są jedne i nie można ich wymienić ?

Ja śmigam w kombiku Roleffa z garbem , ogólnie kombi wygodne, Ghost Rider też w takim śmiga tylko czarnym Tongue ale to tak na marginesie.
Jest to chyba kombik typowo sportowy albo bardziej na tor bo nie posiada kieszeni pierun jeden to jego jedyna waga jaką znam.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
06-03-13 20:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

Dokładnie nie można ich wymienić jak się zetrą spodnie można do kosza wywalić...a zapomniałem dopisać kombi ma kieszonkę z przegródką w środku zapinaną suwakiem

Team Jungle
06-03-13 20:23 PM
Mody Offline
Senior Member

Liczba postów: 358
Moto: GSX-R 1000 K5
Z: Tarnowskie Góry
Oooo to pierwsze słyszę o takich sliderach (stałych) ja mam kombik sam nie wiem z czego Tongue ale poprzedni właściciel nie narzekał i gdyby nie był na niego za mały to może by go nawet nie sprzedawał i udało mi się za dobry pieniądz kupić fajny "ciuch". A co do vanucci to nie mam pojęcia, mam tylko kumpla który ma z vanucci rękawice i nie narzeka Smile

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"
06-03-13 20:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

No ten mój model to chyba jakiś klasyk oldschoolowy Big Grin teraz można se na rzep doczepic i jest git.A jak by ktoś coś wiedział o kombi Dainesee lub probiker to był bym wdzięczny bo słyszałem o nich dobre rzeczy i chcę to potwierdzić

Team Jungle
06-03-13 20:38 PM
dziki Offline
Administrator

Siwy Dym to masz taki kombik na jeden sezon Smile potem spodnie do wymianki...
Jeśli ktoś szuka tanich kombików to wiem że duż osób śmiga w
kombikach SECA, osobiście nie znam ale chodzą teraz gdzieś w granicach 900 zł kolega BABUS może się coś wypowiedzieć też ma SECA jeśli dobrze pamiętam.
Fajne i niedrogie kombiki można wyhaczyc z firmy tschul za ok 1400 są już z górnej półki tej firmy chyba, niektóre z nich zwłaszcza modele z poprzednich sezonów mają na klacie napis Tschul, te nowsze widziałem że już nie i jak dla mnie to dyskwalifikuje te kombiki, niechciałbym mieć na klacie napisane ciul Smile

06-03-13 20:41 PM
babuś Offline
Member
**

Liczba postów: 68
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 600 K4
Z: Nakło Śląskie
Ja mam kobik firmy Seca dwuczesciowy

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...Bw&dur=391

na poczatku strasznie sztywny tak jak w sumie wszystkie , ale jak sie juz rozbil to jest calkiem wygodny. Kupowalem go z racji takie ze cena mi odpowiadala , i to ze jest w wiekszosci czarny.
Wada : poki co ma jedna wade... brak kieszeni

Hahaha Dziki z tym napisem z przodu mnie rozbawiles :] i faktycznie posiadam taki kombik ale firmy SECA a nie tak jak napisales SEGE Smile
z tego co widze sa dosc solidne , skora sie nie naciaga tak strasznie na mojej malej oponce Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-13 20:48 PM przez babuś.)
06-03-13 20:45 PM
SiwyDym Offline
Member
**

Co do Tschula to mają naprawdę fajne kombii w tej cenie nawet w niektórych modelach sa tytanowe wkładki a to plus,ale jak dziki pisał ten napis trochę może niektórym przeszkadzać.Seca,seca?? poczekam na kilka opini jeszcze o tym kombi to może dziewczynie kupie Wink

Team Jungle
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-13 18:53 PM przez SiwyDym.)
06-03-13 20:49 PM
dziki Offline
Administrator

Dziewczynie to bym kupił koronkową bieliznę i niech czeka w łóżku Smile, a tak na poważnie, to dziewczyna na moto śmiga czy na plecak ją zabierasz ?

06-03-13 20:54 PM
babuś Offline
Member
**

Liczba postów: 68
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 600 K4
Z: Nakło Śląskie
SECA ;] nie ma kombikow firmy SEGE albo SEGA Big Grin
06-03-13 20:55 PM
Odpowiedz