Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
międzygaz what is this
Autor Wiadomość
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: międzygaz what is this
z tego co gdzieś kiedyś słyszalem to nie ma żadnych skutków uboczny, oczywiście jeśli robi się to dobrze. skrzynia biegów jest podobno do tego celu stworzona idealnie.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
06-03-13 23:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mody Offline
Senior Member

Liczba postów: 358
Reputacja: 1
Moto: GSX-R 1000 K5
Z: Tarnowskie Góry
No to niby jest pół-automat Smile ja biegi bez sprzęgła w górę wrzucałem rzadko - tylko parę razy żeby wiedzieć z czym to się je, na początku minimalnie przy różnych obrotach dźwignia biegów w górę żeby sprawdzić czy łatwo wskakuje bieg i mi najłatwiej wchodziły tak 6-7 tyś obrotów - jak w masło się biegi wbijały Smile wyżej nie próbowałem

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"
07-03-13 00:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 1
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
Właśnie sport to sport ja cąłe życie jeżdziłem jakąś z dupy osraną wsk-ą potem cz-ą,jawą to wiadomo sprzęgło musiało być choć w jawie można było tez bez sprzęgła wbić do góry.A teraz trza się uczyć silnika na nowo co by nie zakatać moto za szybko

Team Jungle
3/4 FAN :D
07-03-13 14:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
babuś Offline
Member
**

Liczba postów: 68
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 600 K4
Z: Nakło Śląskie
idealnie wchodza biegi tak jak pisza chlopcy ;] trzeba wyczuc motor i wtedy biegi wchodza pieknie ;] nawet przy redukcji sie da zmienic bieg bez uzycia sprzegla
07-03-13 15:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS