Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
jazda na kole
Autor Wiadomość
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Reputacja: 1
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
RE: jazda na kole
No trzeba ćwiczyć i samemu wyczuć odopiednio moment jak wysoko chcemy się unieść,ale z gazem chyba najgorsza robota bo jak za mocno się szarpnie to można jebnąć o glebę ja probowałem na razie raz swoją pszczółkę podnieść i ujechalem z 20 metrów może mam 750 i tylko do 5tyś.rpm dałem gazu puściłem i do tej samej pozycji powrót od razu i moto prawie w pion poszło i ogień potem nie próbowałem miałem stracha trochę....ale w tym roku biiorę się ostro do roboty.

Mody/dziki mój koleś miał lytra k4 i od 4 tysi go rwał na gume jak chciał szedł równo jak byś rowerem na koło se podrywałBig Grin

Team Jungle
3/4 FAN :D
07-03-13 14:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
babuś Offline
Member
**

Liczba postów: 68
Reputacja: 0
Moto: Suzuki GSX-R 600 K4
Z: Nakło Śląskie
tez duzo czytalem na ten temat , kilka prob i rezygnacja , kurwic..... , itd :] teoria jest teoria , jedni mowia ze latwiej jest postwic moto z sprzegla , inny ze z gazu , jedni ze z gazu mozesz sie zakryc szybciej motorem niz z sprzegla... Ja juz sam nie wiem jak probowac. I jest jedna najwazniejsza regula ktorej tutaj chyba jeszcze nikt nie napisal przy nauce stawiania moto , najwazniejsze jest zeby miec noge na hamulcu i w razie czego zawsze mozesz szybko nacisnac hebel
07-03-13 17:58 PM
morfeusz76 Offline
Member
**

Liczba postów: 84
Moto: Suzuki GSXR 600 K1
Z: Helmond
No ciężki temat..moje próby skończyły się na tym że mam aktualnie łożysko główki ramy do wymiany...Sad na razie się poddaje panowie.

Grupa krwi Pb98;)
07-03-13 18:05 PM
Mody Offline
Senior Member

Liczba postów: 358
Moto: GSX-R 1000 K5
Z: Tarnowskie Góry
babuś ja Ci gwarantuję, że nie będziesz miał tej nogi na hamulcu przy pierwszych próbach - dla kogoś kto to robi pierwszy raz to wiecie, za dużo rzeczy na raz do ogarnięcia, gaz, pion strach o glebe - raczej nad nogami dodatkowo nie zapanujesz Big Grin Ale trening czyni mistrza.

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"
07-03-13 18:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SiwyDym Offline
Member
**

Liczba postów: 246
Moto: SUZUKI GSX-R 750 SRAD
Z: Dżungla,zachodniopomorskie
(07-03-13 18:12 PM)Mody napisał(a):  babuś ja Ci gwarantuję, że nie będziesz miał tej nogi na hamulcu przy pierwszych próbach - dla kogoś kto to robi pierwszy raz to wiecie, za dużo rzeczy na raz do ogarnięcia, gaz, pion strach o glebe - raczej nad nogami dodatkowo nie zapanujesz Big Grin Ale trening czyni mistrza.

Święte słowa,ja wogóle nie myślałem o tym jak mnie moto podniosło tylko o tym jak już tu opaść i się nie wydupić,bardzo niekomfortowo się czułem ale to był pierwszy raz myśle że następnym będzie lepiej

Team Jungle
3/4 FAN :D
07-03-13 18:58 PM
babuś Offline
Member
**

Liczba postów: 68
Moto: Suzuki GSX-R 600 K4
Z: Nakło Śląskie
wiem ze ciezko jest to wszystko polaczyc ;] ale jak probowalem stawiac to myslalem tez o tej nodze na heblu
07-03-13 19:14 PM
040686darek Offline
Junior
*

Liczba postów: 25
Moto: suzuki gsx-r 600 k1
Z: Śrem
właśnie teroria czasami nie pokrywa sie z praktyka , najgorszy jest strach koło odrywa sie 20-30 cm od ziemi a uczucie jest ponoc jak by motor miał cie nakryc juz i w tedy dochodzi do paniki....
07-03-13 20:46 PM
Mody Offline
Senior Member

Liczba postów: 358
Moto: GSX-R 1000 K5
Z: Tarnowskie Góry
dokładnie jak darek mówi. Pierwsze próby podnosisz myślisz, że jest zajebiście podjeżdżasz do kumpla pytasz ile a on dopiero Cię uświadamia, że jesteś nikim Big Grin

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"
07-03-13 20:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
z ta noga na hamulcu to tak moim zdaniem troche mit ' chyba ze ktoś jeździ w pionie to hamulec jest potrzebny, ja przy probach też miałem noge na hamplu i moge powiedzieć że nie potrafiłbym go użyć w tej pozycji. Co do sprzęgła to dużo łatwiej się stawia ale sprzęgła szkoda.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
07-03-13 21:10 PM
040686darek Offline
Junior
*

Liczba postów: 25
Moto: suzuki gsx-r 600 k1
Z: Śrem
i jeszcze z opowiadań kolegów opanowanie manetki gazu jest trudne , bo energicznie podnosisz motocykl to chcąc niechcąc nie jestes w stanie opanowac jej zbyt wiele rzeczy na raz i takie opanowanie jej moze długo potrwac a znowu przy zbyt mocnym zejscu mozemy sobie ufundowac nowe uszczelniacze lag Big Grin
07-03-13 22:02 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS