Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
Nasze inne zainteresowania
Autor Wiadomość
Mody Offline
Senior Member

Liczba postów: 358
Reputacja: 1
Moto: GSX-R 1000 K5
Z: Tarnowskie Góry
RE: Nasze inne zainteresowania
maciek to u nas na sekcji nie ma tak, że ćwiczysz tylko z jednym bo jak to trener mówi "z jednym partnerem niczego się nie nauczysz" techniki ćwiczymy oczywiście tylko z jednym partnerem ale sparingów mamy od groma i to jest jakoś 3 minuty chyba sparingu i masz 10 sekund żeby zmienić partnera i znowu i znowu i leci Tongue No ja w lato nie będę miał chyba dylematu moto-trening bo w wakacje sekcja nie działa Tongue chyba, że na wakacje dla podtrzymania formy się wcisnę do innego klubu Smile

"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"
20-03-13 18:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maciek7202 Offline
Junior
*

Liczba postów: 30
Reputacja: 0
Moto: CBR>Szukam GSX-R
Z: LSW
Nie zrozumieliśmy się Wink To o czym Ty mówisz to tak zwane zadaniówki i jasna sprawa, że na nich zmieniamy się tak jak mówisz, 3-5 minut ostrej napier ... i 10 sekund przerwy i zmiana i tak z 8-10 razy u nas było. A mi chodziło o partnera do techniki Wink Nie będę nad chłopakami stał i czekał aż któryś zechce ze mną poćwiczyć to czy tamto. U nas też w wakacje przerwa Wink Ale chyba się zmotywuje na najbliższą zimę bo trwa ona w tym kraju 5 miesięcy ! Sad
20-03-13 20:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Webster Offline
Junior
*

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Moto: Obecnie bez motocykla niestety
Z: Gdynia
Od 11 roku życia Skateboarding czyli to już jakieś 11 lat - równo połowa życia. To takie bardziej uzależnienie niż hobby Tongue Poza tym to zimą snowboard. Jak chcę dać odpocząć stawom i wzmocnić mięśnie to rekreacyjnie idę na rower. Przede wszystkim nienawidzę bezczynnie siedzieć w domu, niestety teraz jest zima, a że w góry mam daleko to już niemalże oszalałem z tęsknoty za ładną pogodą. Jak za parę miesięcy skończę studia i znajdę stałą pracę to planuję kupić wymarzony samochód- to chyba takie hobby większości facetów Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-13 23:18 PM przez Webster.)
31-03-13 23:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS