Forum gsx-r.pl wykorzystuje cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie, więcej informacji w polityce prywatności
zamknij informację

Odpowiedz 
GSX R 750 Srad Malowanie
Autor Wiadomość
Jeremy Offline
Czytający

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Moto: wigry3
Z: Cieszyn
GSX R 750 Srad Malowanie
Witam wszystkich mam trochę nie typowy problem ponieważ przymierzam się do zakupu moto jak w tytule, tylko motor nie jest w ori malowaniu z czego nie jestem bardzo zadowolony, tak więc cena motoru będzie niższa a dla mnie temat lakiernictwa nie powinien być problemem, tylko żeby mógł mieć jakieś cenowe wyobrażenie ile to w sumie będzie kosztować, potrzebuję się dowiedzieć w ilu kolorach oryginalnie był właśnie ten model moto i co dokładnie było pomalowane i w jakich kolorach wiem że najwięcej było białego i czacha była w granatowym metalicu no i teraz co dalej? Znalazłem też już na znanym portalu internetowym komplety naklejek ale dalej trudno mi ustalić co musi być w kolorze zanim będę go oklejał. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
06-07-15 14:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziki Offline
Administrator

Liczba postów: 514
Reputacja: 4
Moto: GSX-R K3 1000
Z: Bytom
RE: GSX R 750 Srad Malowanie
Srady miały różne malowania w zależności od roku, a nawet w 1 roku kilka malowań, nie wszystkie są takie same, na forum jest gdzieś link do oryginalnych malowań, w dziale technicznym jeśli się nie mylę.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz.
Sklep elektroniczny Piekary Śląśkie, Bytom Xelektronik
15-07-15 16:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Gsx-r.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS